Nabízíme celkem 3 základní druhy dopravy objednaných knih k vám

Osobní vyzvednutí

V improvizované výdejně v centru Prahy u metra I.P. Pavlova (nejde o naši prodejnu ani jinou knižní prodejnu)

Česká pošta

Knihy zasíláme v závislosti na hmotnosti a roznětů zásilky jako Doporučené psaní nebo Doporučená balíček. Větší zásilky s větším počtem Kryonových knih pak jako Balík do ruky nebo na požádání jako Balík na poštu.. Zásilky jsou zpravidla doručovány následující den od odeslání zásilky od nás. Doručení do druhého dne je bez záruky a je výhradně věcí České pošty. O doručení Balíku do ruky jste informováni Českou poštou formou SMS, proto je důležité správně vyplnit kontaktní údaje. Není-li adresát zastižen je zásilka ponechána 7 dní na Vaší pobočce České pošty. V případě nevyzvednutí je zásilka odesílána zpět na naši adresu. V případě opětovného zaslání účtujeme další poplatek za dopravu. Na Slovensko pak zasíláme prostřednictvím České pošty zásilky v závislosti na hmotnosti a rozměrech zásilky jako Doporučená zásilka prioritní nebo Standardní balík prioritní. Více knih pak také jako Cenný balík prioritní. Zásilky jsou přepravovány tedy letecky, dodání k dodací poště může trvat 3-4 dny od podání.

Zásilkovna

V tomto případě je k dispozici několik variant doručení
a) Doprava do výdejního místa pobočky Zásilkovny v ČR i v SR.
b) Doprava na adresu doručení kurýrem v ČR i v SR.
c) Doprava na adresu doručení prostřednictvím České pošty resp. Slovenské pošty

Doprava na výdejní místo je v ČR doručována do druhého dne od odeslání zásilky od nás. Doručení na Slovensko může být rovněž tak do druhého dne od podání zásilky k přepravě, ale dle okolností se může stát, že si to vyžádá o den dva více. Výdejní místo si sami zvolíte to, které je nejbližší k vašemu bydlišti či pracovišti. O doručení jste informováni Zásilkovnou formou SMS, proto je důležité správně vyplnit kontaktní údaje. Na výdejním místě si objednávku můžete vyzvednout po dobu 7 dní. Zákazník je informován ihned po podání zásilky k přepravě – mail s ID kódem pro sledování zásilky. Součástí odkazu je informace o aktuálním pohybu zásilky, o výdejním místě (karta pobočky s veškerými kontaktními údaji, otevíracích hodinách, způsobech dopravy apod.), dále platební pokyny, datum uložení zásilky s možnosti jeho automatizovaného prodloužení či podmínky k vyzvednutí zásilky. V případě nevyzvednutí, je zásilka odesílána zpět na naši adresu. V případě opětovného zaslání účtujeme další poplatek za dopravu. Doprava na adresu doručení kurýrem znamená, že zásilka bude Zásilkovnou předána partnerské kurýrní službě DPD, která vám vaši zásilku předá na vámi požadované adrese. V ČR většinou do druhého dne, na Slovensko to může být opět, dle okolností, o 1-2 dny později. Doprava na adresu doručení prostřednictvím České pošty resp. Slovenské pošty znamená, že zásilka bude předána k přepravě národním poštovním organizacím, České a Slovenské poště, která pak zásilku doručí až na zadanou adresu. V ČR většinou do druhého dne od podání, na Slovensko ale až o 3-4 dny později.

Uvedené ceny Zásilkovny platí pro zásilky do hmotnosti 5 kg není-li uvedeno jinak. U zásilek od 2.000 Kč poskytujeme dopravu a balné zdarma. Nikoliv příp. dobírku. U zásilek na Slovensko poskytujeme dopravu a balné zdarma ve výši odpovídající vybranému způsoby dopravy v ČR.