Dr. Amber (Mele’ha) Wolf

Amber (Mele’ha) se od roku 1982 věnuje holistické zdravotnické péči a vzdělávání. Je mezinárodně známou učitelkou, spisovatelkou, umělkyní, intuitivní léčitelkou a channelerkou. Byla členkou 3HO (Healthy, Happy, Holy Organisation – Organizace zdraví, štěstí, posvátnosti), 35 let je aktivní členkou Společenství sebe-uvědomění. Zároveň je členkou Kryonova týmu, producentkou Kryonových sérií Odhalení a spolu s Leem Carrollem často prezentuje při dvoudenních workshopech.

Kromě své léčitelské praxe a cestování po celém světě spolu s Leem a Kryonem je Amber také zakladatelkou a učitelkou lemurijského sesterstva. Jejím posvátným úkolem je pomoci znovu probudit ženy k základům lemurijských semen v jejich DNA a znovu vytvořit posvátné kruhy lemurijského sesterstva. Průběžně přijímá a channeluje informace a vedení díky svému spojení s plejádskými hvězdnými matkami. Každé zasvěcení a aktivace, které obdrží, pomáhají její láskyplné službě evoluci lemurijského sesterstva, aby pomohla vytvořit most mezi starodávnou moudrostí a moderními znalostmi.

Vyrůstala na venkově v Nové Anglii. Strávila své mládí v přírodě – vždy ji přitahoval „duch přírody“. To pokračovalo až do dospělosti, kdy se přestěhovala do aljašské divočiny, kde žila 12 let. Tam, uprostřed té nádhery a zároveň drsných živlů, se naučila porodnictví a domorodému léčení. Při tom se dál prohluboval její vztah ke světu přírody.

V roce 1989 se přestěhovala do Colorada, kde se jí otevřelo více dveří v oblasti zdraví a spirituality. Začala se plně věnovat léčení formou kraniosakrální terapie a „transformační“ léčbě. Při téměř smrtelné nehodě v roce 1994 utrpěla několik poranění těla a hlavy, ale zároveň i dar prožít zvýšený zdroj energie a moudrosti. Úpatí Colorado Rocky Mountains bylo jejím domovem i svatyní 28 let.

V roce 1995 získala doktorský titul v holistice a alternativních terapiích. Dr. Wolf je certifikovanou kraniosakrální terapeutkou, certifikovanou somatickou terapeutkou, zkušenou terapeutkou Kvantového doteku a Energetiky Matrixu, je licencovanou duchovní, instruktorkou jógy a pilates a má certifikát ve vedení hodin jógy smíchu. Je členem Americké asociace kraniosakrální terapie, Mezinárodní asociace terapeutů zdravotní péče a členkou ABMP – Asociace profesionálů v oblasti masáží a péče o tělo.

Dr. Wolf byla inspirována, aby vytvořila osm alb Léčení a meditace. Její hlas má speciální a léčivé vlastnosti, které vám v kombinaci s pečlivě vybranou hudbou pomohou na vaší cestě osobního zmocnění a transformace.

Amber říká:

Svou první Kryonovu knihu jsem četla v roce 1989 a tenkrát jsem netušila, jak ty informace a energie ovlivní můj život v nadcházejících letech. Četla jsem i všechny následující knihy tak, jak přicházely, spolu s duchovními knihami, které zkřížily mou cestu. Nikdy mne nenapadlo vyhledat Lee Carrolla a zažít Kryonovu energii osobně – jen si to představte! V roce 1998 jsem potkala v Kolorádu Sida Wolfa – on byl Leeův přítel ze San Diega! Sid mi předal knihu Cesta domů v podobě audionahrávky, abych si ji poslechla a já jí zcela propadla! Jejím prostřednictvím jsem se setkala s Leem a s energií andělů. Později jsme se Sidem cestovali do Santa Fe na Kryonovu Letní Světelnou Konferenci, kde jsem se s Leem setkala osobně. Byla jsem ohromena tím, jak byl hned od začátku laskavý a upřímný. O 15 let později je stále stejný! (A následovalo ještě víc.)

www.amberwolfphd.com