Monika Muranyi

Monika měla vždy hluboký vztah a spojení s naší planetou Zemí. Získala bakalářský titul z aplikované vědy na Southern Cross University v Austrálii. Více než patnáct let pracovala v několika národních parcích v Austrálii a na novém Zélandu. Je také akreditovanou praktikující ve vyrovnávací technice EMFTM (EMF je zkratka pro elektromagnetické pole) – pro fáze I až XIII. Je také vášnivou fotografkou. Mnohé z jejích fotografií můžete vidět na webu Leeho Carrolla či na jejím vlastním – viz: www.kryon.com a www.monikamuranyi.com, a mnohem více pochopitelně i na jejích FB stránkách.

V rámci svého duchovního probuzení a objevů metafyzických pravd cestovala na mnoho míst. Tato místa zahrnují cesty po Austrálii, Novém Zélandu, USA (včetně Havaje), Velké Británii, Chile, Argentině, Brazílii, Uruguayi, Bolívii, Peru, Ekvádoru, Kolumbii, Venezuele, Mexiku, Rusku, Ukrajině, Polsku, Bulharsku, Maďarsku, Německu, Švýcarsku, Španělsku, Itálii, Portugalsku, Turecku a Izraeli.

Úzce spolupracuje s Lee Carrollem, je hlavní badatelkou a archivářkou materiálů od Kryona, které channeluje Lee Carroll. Prostřednictvím Ariane Editions (Montreal, Kanada) publikovala speciální Kryonovu tematicky zaměřenou tetralogii, která nám pomáhá pochopit Gaiu (viz kniha Vliv Gaii), Akášu (Lidská Akáša), naši duši (Lidská duše odhalena) a také odhaluje problematiku Lemurie našeho božského původu (Ženy Lemurie). Tato série je doplněna o Kryonovy odpovědi na několik desítek Moničiných otázek a představuje zásadní doplnění Kryonovy knihovny.

Inspirací k napsání a vydání těchto knih byla pro Moniku její touha podělit se o Kryonovo učení a moudrost, aby i ostatní pochopili velkolepost toho, kdo jsou, a mohli se znovu spojit s esencí své duše – s tím Zlatým andělem, který žije v každém z nás.