Kdo jsme?

Kryonův obchůdek je součástí Kryonova týmu v Čechách i na Slovensku. Jsme tým lidí z České i Slovenské republiky, kteří se společně podílejí na překládání a prezentaci učení Kryona, jenž tato učení, moudrost, o principech života ve Vesmíru a na planetě Zemi, předává skrze Leeho Carrolla.

Tým založil Láďa Mlčák na jaře 2010, když objevil Kryona a jeho moudrá sdělení. Uvědomil si sám na sobě, že tato sdělení mohou být velkým přínosem pro mnoho dalších lidí, kteří se začali zajímat o duchovní učení, aby s pomocí těchto informací mohli také přistoupit k řešení řady skutečností ve svých životech. V první době to byla především spolupráce s kolegyněmi, s nimiž navštěvoval duchovní semináře, kde se společně všichni učili práci s energiemi. Postupně se připojovali další spolupracovníci se zájmem překládat Kryonovy channelingy. Umožnilo to dostupnost tohoto kvalitního duchovního vědění pro každého, kdo cítil potřebu hlubšího poznání principů života na naší planetě Zemi v rámci prostředí naší galaxie Mléčné dráhy a Vesmíru.

Překládáme channelingy, které jsou postupně zveřejňovány na webu skupiny kryon.webnode.cz a také na fb stránce skupiny Kryon česky, ale také Kryonovy channelované knihy, které channeluje a sestavuje Lee Carroll či případně ve spolupráci s ním píše Monika Muranyi.

Nelze zde vyjmenovat všechny kolegyně (a kolegy), kteří se v čase podíleli na překládání channelingů. Jsou však uvedeni na našem webu kryon.webnode.cz. Téměř všechny knihy přeložila Marie Kuchařová a jednu Zuzana Šiková, která také všechny knihy redigovala.

Knihy jsou vydávány v laskavé spolupráci s nakladatelstvím Wikina.
Knihu 12 – Dvanáct vrstev DNA vydalo nakladatelství BEN a knihu Lidská duše odhalená vydalo v češtině slovenské nakladatelství Citadela.

Jak uvádíme také na našem základním, kmenovém, webu kryon.webnode.cz, rádi mezi sebou uvítáme další příznivce s kvalitní znalostí angličtiny a zájmem o  Kryonovo učení, které na planetu přináší skrze Leeho Carrolla. Máte-li zájem spolupracovat na překladech Kryonových channelingů, napište nám prostřednictvím formuláře na této stránce nebo mailem na adresu obchodu knihy-kryon@knihy-kryon.cz

Napište nám

10 + 11 =